top of page

Про мене

Вітаю! Я Віра Грязнова,

і я вірю в силу навчання у сучасному світі.

 

На моє глибоке переконання, навчання має бути невід'ємною частиною нашого життя, незалежно від віку. Я сама люблю і вмію вчити і вчитись, і знаю, як зробити цей процес ефективним - як у живому спілкуванні, так і в онлайн-середовищі.


Я маю науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук та звання доцента.

Багато років я викладала IT-дисципліни у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка, і отримала визнання як викладач.

Мій професійний шлях також охоплює розробку комп'ютерних систем та мобільних застосунків, тому я добре розумію те, як ці технології працюють зсередини.

Моя експертиза зараз зосереджена на дизайні навчального досвіду для дорослих.

У 2017/2018 навчальному році мене визнали найкращим викладачем факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем КНУТШ (на основі анонімного опитування студентів), що підтверджує мою здатність створювати навчальні програми, які надихають студентів.

У 2022 році я успішно завершила мікромагістерську програму Instructional Design and Technology від University of Maryland Global Campus на платформі edX (навчальне портфоліо можна переглянути тут). 

Я також є тренеркою з цифрової компетентності.

В моїй роботі я співпрацюю з ГО Інформаційний центр Майдан Моніторинг, а також з Вінницьким та Хмельницьким регіональними центрами підвищення кваліфікації, допомагаючи людям набути необхідні навички в сфері інформаційної та цифрової безпеки.

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації або почати співпрацю, будь ласка, зв'яжіться зі мною через сторінку "Контакти".


Дякую за ваш інтерес і сподіваюся мати нагоду співпрацювати з вами!

Work Desk
bottom of page